Jaký pes se k vám hodí? Nechte vybrat astrologii!

Rozhodli jste se, že si pořídíte psího parťáka, ale zatím přemýšlíte o nejvhodnějším plemenu? Zvažte nejen svůj životní styl, ale také promyslete, jací vlastně jste. Třeba vám ve výběru napoví vaše znamení. Ať už ale vyberete jakékoli plemeno, pečlivě se předem nachystejte. My bychom určitě začali u jídla 😉 Už víte, čím budete krmit? 

Pes pro kozoroha

Člověk kozoroh je opatrnost sama. Je pracovitý, trpělivý a odpovědný. Kozoroh stojí pevně nohama na zemi a jakékoli sny a fantazie v jeho životě nemají místo. Je velmi ambiciózní, seriózní a přesný. Nemá rád situace, které nemá pevně pod kontrolou.

Pes pro kozoroha

A právě pro tohle všechno vedle sebe potřebuje disciplinovaného psa, který bude snadno vycvičitelný a nebude podnikat žádné nekontrolovatelné výpady. Musí být svému pánovi naprosto oddaný. Ideální rasou, která odpovídá všem těmto parametrům je například welsh corgi cardigan. 🙂 

Tip od nás: Udržte svého psa v kondici a dopřejte mu zdravou přirozenou stravu. Naše konzervy Marty jsou ze 100% masa

Pes pro vodnáře

Vodnář je přátelský a tolerantní. Nezkazí žádnou legraci a miluje dobrodružství a extravaganci. Z čehož vyplývá, že k sobě potřebuje opravdu živelné plemeno, které s ním udrží tempo.

Pes pro vodnáře

Pes vodnáře musí rád zkoušet nové věci a nesmí být bojácný, jinak se vodnář bude muset držet zpátky. Jack russel teriér nebo třeba výmarský ohař, to jsou vhodní psi pro vodnáře.

Tip od nás: Nejlepší stravou pro psa je masitá strava. Naše Marty konzervy obsahují jen 100% maso. 

Pes pro ryby

Člověk, který se narodil ve znamení ryb je chodící studna nápadů. Ryby jsou tiché, ale uvnitř velmi zapálené osoby, které musí stále něco vymýšlet a tvořit. Do konfliktů se jen tak nedostanou, a když, vyjdou z něj velmi diplomaticky. Ryby rády pečují o své blízké (hlavně v rodině) a svým vyvoleným dají první poslední.

Pes pro ryby

Rybí pes by měl být, stejně jako jeho páneček, obětavý a nekonfliktní. Vzhledem k rodinnému založení ryb, je velmi vhodné, aby měl rád děti. V tomto případě vás tedy určitě nepřekvapí naše doporučení zlatého retrívra, který je vzorem naprosté oddanosti dětem. Další psí rasy, které jsou vhodné k dětem a jsou naprosto oddané svému pánovi jsou například novofunladský pes (obří plemeno, které je ale k dětem velmi trpělivé a jemné), labrador nebo taky z těch menších ras pudl. 🙂

Tip od nás: Pokud je váš pes alergický na nějaký druh masa, pak jsou naše konzervy ze 100% jednodruhového masa, pro něj to pravé. Tyto hledejte v naší řadě konzerv Marty Monoprotein.

Pes pro berana

Páneček ve znamení berana je vytrvalá osoba, která dokáže dosáhnout svého cíle za každou cenu, pokud se pro něj opravdu rozhodne. S ohnivým beranem dokáže udržet krok pouze pes, který bude stejně tvrdohlavý a zapálený do věcí jako on sám.

Pes pro berana

Ideálním parťákem beranů jsou například psi s povahou border kolie, která miluje výcvik a za balónkem bude běhat, dokud budete házet. Je vytrvalá, učenlivá a velmi hravá. Dalším psím kandidátem ideálním pro berany jsou jezevčíci. U jezevčíků ale velký pozor na stravu, mají sklony k nadváze. 

Tip od nás: Naše masové konzervy jsou ideální zdravou stravou pro všechny psy i kočky. Můžete vybírat z pěti řad - Signature (obsahuje pouze maso uvedené v názvu), Essential (obsahuje 60% masa z názvu a 40% jiných druhů masa), Monoprotein (hypoalergenní řada s obsahem masa z jednoho druhu zvířete), ProCarnivora (kompletní krmivo ze 100% masa ve formě hrubšího paté) a Supplement (zeleninový a ovocný doplněk pro vyváženou stravu psa).

Pes pro býka

Býk žije v realitě a nenechá se do ničeho tlačit. Býci jsou velmi rodinně založeni, a pro své nejbližší by se rozdali. Mají smysl pro pořádek, jsou to velcí praktici, a i když by mohl býk působit tvrdohlavě, umí se přizpůsobit okolí. Býci nejsou prvoplánoví jedinci. Mají rádi eleganci a nepřístupnost.

Pes pro býka

Pes, který bude umět býka dokonale doplnit, musí být přívětivý, přátelský, ale zároveň by měl být okolím obdivován pro svou důstojnost a eleganci. Pes býka by měl milovat děti a měl by být člověku věrný. Z rodinných psů je asi samozřejmé, že vyzdvihneme labradora, kolii nebo například ridgebacka.

Tip od nás: Nezapomínejte na to, že pes je sice masožravec, ale jeho jídelníček by mělo tvořit maso z 90%. Zbývajících 10% by měly být například zeleninové nebo ovocné doplňky, které v našich řadách obstarávají konzervy Supplement

Pes pro blížence

Blíženci jsou nepředvídatelní lidé s vysokou inteligencí. Výborně se dokáží přizpůsobovat novým situacím a jsou skvělými baviči. Narození ve znamení blíženců je předurčení k optimismu.

Pes pro blížence

Pes blížence musí být společenský, protože sám jen tak nebude. Ruku v ruce se společenskostí jde samozřejmě i vstřícnost a trpělivost. Tímto vším oplývá například bostonský teriér nebo francouzský buldoček.

Tip od nás: V psí stravě je velmi důležitou složkou příjem vápníku a fosforu. V našich konzervách najdete neškodné, měkčené kosti, které psovi neublíží a zároveň doplní potřebné živiny.

Pes pro raka

U raka najdete pochopení, citlivost a obětavost. Je hodně empatický a hledá něhu a lásku. Ve vztazích bývá věrný a hodně obětavý. 

Pes pro raka

Pes, který by raka dobře doplňoval, musí splňovat snad jedinou úlohu, musí být věrný a mít silný citový vztah ke svému pánovi. Nic více rak nevyžaduje. Psi, kteří jsou vedeni jako nejvěrnější je například bretaňský španěl nebo kolie, která je věrná všem členům své smečky. Pokud by rak vyžadoval psa, který se upne pouze na jednu osobu, potom je vhodným psem akita.

Tip od nás: Naše Marty konzervy jsou plněny pouze masem - žádná mouka, konzervační látky, želatina, ani nic jiného - zkrátka jen MASO!

Pes pro lva

Znamení, které potřebuje adrenalin, to je lev. Patří k silným vůdčím osobnostem. Co mu určitě nechybí je sebevědomí a energie jemu vlastní. Mívá přirozenou autoritu, i když jeho vystupování je vstřícné a příjemné. Lvové jsou extroverti, kteří potřebují být vidět. 

Pes pro lva

Pokud si tedy lev bude vybírat psa, určitě bude hledat zajímavé stvoření, které bude přitahovat pozornost svou elegancí a výraznými rysy, a to ať už povahovými nebo vizuálními. To už záleží na preferencích každého ze lvů. Pokud chce mít lev opravdový originál, není nic lepšího, než psí voříšek. 🙂

Tip od nás: Naše Marty konzervy ručně plníme masem. Jen tak totiž můžeme udržet maximální kvalitu našich produktů. 

Pes pro pannu

Jedinci narození ve znamení panny jsou spolehliví a zodpovědní. Často lze o pannách mluvit jako o velcích puntičkářích. Úklid a morálka jsou jejich každodenním chlebem. Srovnané věci do komínků, krásně uklizeno a teprve potom se může jet dál. 

Pes pro pannu

Proto je pro pannu vhodné nenáročné plemeno psa, i když hravě zvládne i plemeno náročnější. Nicméně více zábavy si užije se psem, který nelíná a není náročný na péči, takže naše doporučení je například bišonek, čivava, pudl nebo německý boxer. 

Tip od nás:  Vyvinuli jsme vlastní výrobní postupy, abychom mohli naše konzervy plnit pouze čistým masem bez jakýchkoli chemických příměsí. 

Pes pro váhy

Váhy jsou společenské znamení, které srší energií a nezavře pusu. Člověk narozený ve znamení vah je dobrosrdečný a empatický. Co ovšem není silnou stránkou vah, je smysl pro rozhodnutí. 

Pes pro váhy

Pokud se tedy váhy rozhodnou pro pořízení čtyřnohého přítele, budou k sobě potřebovat psa, který bude mít vždy jasný cíl a nebude nikdy váhat. Takovým psem je například skvělý stopař bloodhound nebo bígl. S těmito pejsky se váhy nebudou muset rozhodovat mezi dvěma cestami. Čumáčky je povedou samy. 

Tip od nás: Naše konzervy, to je jen stoprocentní maso! Žádná želatina, žádné konzervanty, ani mouka! To je Marty!

Pes pro štíra

Štír je cílevědomé a upřímné znamení, které se neumí smířit s neúspěchem, protože mu to jeho sebevědomí nedovolí. Ke svému okolí je štír vlídný a vždy, když jen trochu může, pomůže. 

Pes pro štíra

Štírův čtyřnohý kamarád by měl být, stejně jako on sám, sebevědomý a zapálený pro věc. Pes v domácnosti štíra by měl být velký ochránce a měl by na sebe umět strhnout pozornost. Štírům můžeme tedy doporučit plemeno čau-čau, které je svému pánovi velmi věrné a uhlídá vše, co je potřeba. Další rasou, která by mohla štírům vyhovovat je například dobrman nebo komondor. 

Tip od nás: Konzervy Marty ProCarnivora jsou vyráběny ve variantě hrubšího paté, což ocení třeba starší pejsci. 

Pes pro střelce

Střelec je přirozeně dobrý společník. Jeho komunikativnost a pozitivní energii ale umí přebít nepříjemné rýpání do okolí. Stejně, jako si střelec umí udělat legraci ze sebe, umí si ji totiž udělat i z kohokoli kolem sebe. A co teprve, když střelci křivdíte? To si nepřejte být v jeho společnosti.

Pes pro střelce

Pes, který bude střelce doprovázet jeho veselým životem, musí být aktivní a musí milovat zábavu a pohyb. Pes střelce musí být exhibicionista nebo musí alespoň milovat lidi, protože pozornosti se mu bude dostávat až až. Ideálním plemenem pro střelce je například boxer, který zůstává štěnětem prakticky celý svůj život. Z menších plemen to může být třeba jorkšír nebo ze středních, bígl. 🙂 Stačí si jen vybrat.

Tip od nás: Čištění zubů je pro psy ideální při konzumaci kusů masa. V našich konzervách najdete kusy masa, které vašim psům budou chutnat, dostanou tu správnou výživu a ještě si vyčistí chrup.

Líbil se Vám článek?
Odebírejte naše štěky e-mailem
Váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním údajů za účelem zasílání e-mailů s novými články, soutěžemi a zajímavostmi. Naše zásady zpracování osobních údajů.
Nebo článek sdílejte s přáteli